Náš příběh
Rádi vypneme a hodíme vše za hlavu

Jizerské domky

Vše začalo to na konci roku 2019, kdy glamping a tiny house nebyl ještě zdaleka tak kůl, jako dnes. Rádi vypneme a hodíme vše za hlavu a k tomu patří klid a hezká příroda. No, a tak se zrodila první myšlenka o domku na samotě. Houknul jsem na svého byznys parťáka a super kamaráda Kubu, a začali jsme to postupně dávat dohromady. Všechno si skvěle sedlo a na svět se začal pomalu drápat Neposeda. Tak doufám, že se Vám u nás bude líbit. 


Náš jizerský tým
Kdo za tím stojí

Jizerské domky - Tomáš

Tomáš

Ačkoli času není na všechno zdaleka tolik, kolik bych si přál, tak mě baví furt něco vymýšlet, tvořit a posouvat. A ruku v ruce s tím jdou Jizerské domky. Tak doufám, že se Vám u nás bude líbit.
Jizerské domky - Kuba

Kuba

Kuba je kliďas a žádný problém ho nevyvede z míry. Je to vášnivý sportovec a hlavně cyklista. A že na to nevypadá? Kuba klame tělem! Když má všeho po krk, brouzdá Jizerkami, kde hledá nové inspirace.
Jizerské domky - Honza

Honza

Ten sympaťák na střeše je Honza alias “Kraky”. Je přespolní, ze Zlaté Olešnice a Neposedu má za komínem. Honza je takový náš “Přemek Podlaha” a se svým receptářem prima nápadů vyřeší každou patálii, co nás potká. Když je potřeba něco vylepšit, opravit, přidělat, smontovat nebo zapojit, tak je tu on.

Ozvěte se nám

Jizerské domky s.r.o.
Anenské náměstí 6
466 02 Jablonec nad Nisou
Kuba - informace k domkům +420 605 845 997
Markéta - správa rezervací a pobytu +420 774 906 268
Honza - technické problémy +420 774 842 297
Jizerské domky